Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire természet...

Szerintetek mennyire természetes/természet ellenes az, ha valaki azért hord estére pelenkát, mert nem akar felkelni wc-re a kicsi hólyag kapacitása miatt 6-7x is akár? F

Figyelt kérdés
Én szerintem normális. és ha nem lenne kicsi a hólyag kapacitásom akkor is a pelenkát választanám mert kényelmes benne az alvás. NINCS pelenka fétrisem.
2017. dec. 8. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
Ha még ezerszer írod ki, akkor is természetellenes marad, ha egy felnőtt ember nem egészségügyi okok miatt, hanem pusztán lustaságból pelenkát hord. Az átlagnál kisebb hólyagkapacitás nem betegség, csak egy adottság. Lefekvés előtt 2-3 órával már ne igyál folyadékot.
2017. dec. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mivel arc nélkül van leírom. Egy időben betegség miatt volt, hogy 10x-12x is pisilnem kellett éjjelente. Nyilván nem volt kedvem kijárkálni a wc-re, mert akkor semmit nem aludtam volna, de pelenkát akkor sem viseltem volna. Azt csináltam, hogy egy 5 literes palackot tettem az ágyam mellé, és ha jött a kisdolog, csak ráfordultam, kiengedtem, aztán aludtam tovább. Higiénikusabb dolognak tartottam, mint a saját hugyomban ázni egész éjjel.
2017. dec. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Még az állatok sem szarnak-hugyoznak maguk alá...
2017. dec. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!