Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szívbetegség + frontérzékenysé...

Szívbetegség + frontérzékenység. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Annyira félek ilyenkor. Alapvetően hálistennek ritkán van gond a szívemmel (szívritmuszavar) viszont a frontokat megérzem, hiába vagyok fiatal. Ilyenkor ugrik egyet-egyet és érzem, hogy valami nem oké. Ez kb 1-1,5 éve van így. Ma például fejfájással ébredtem, egész nap időnként ugrott a szívem most estére pedig elkezdtem kicsit szedülni is fekvés közben is. Vettem be egy b6 vitamint, néha szoktam bevenni. Elvileg jó a szívnek. Meg szedek szívgyógyszert reggel-este. Nyáron rossz a helyzet mert kb egész nyáron érzem, télen sokkal jobb viszont mai nap után elolvastam és most pont melegfront van. Valószínűleg errefel van a rosszullétem. Nem tudom mit tehetnék de annyira félek ilyenkor. Néha halálfélelmem is van, mert ugye a szív az nem játék :(


Valakinek van valami jó módszere?


2017. dec. 10. 20:52
 1/3 A kérdező kommentje:
Egyébként az életem teljesen stresszmentes az elmúlt fél évben. Meg amúgy is nyugodt típus vagyok.
2017. dec. 10. 20:53
 2/3 anonim ***** válasza:
Holnap, holnapután +16 fok lesz. No, az a melegfront...
2017. dec. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
53%
Ugyanígy vagyok. :( Nálam a jó kondi segít. tehát ha rendesen eszem, iszom, pihenek, mozgok.ha ellustulok, sokkla intenzívebbek a tünetek. Ezenkívül a stressz nálam nagyon kiváltja. Szóval a jó kondi, az orvos is ezt ajánlotta. Sportolsz, mozogsz?
2017. dec. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!