Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Végbél/Végbélben mi lehet ez...

Végbél/Végbélben mi lehet ez a kellemetlen érzés?

Figyelt kérdés

Tegnap este éjszaka felébredtem, hogy olyan furcsa érzés van oda lent hátul, el is mentem wczni de csak kevés jött. (Azóta volt széklet, normális). De azóta is olyan furcsa érzés van a végbélnyilásnál nem is kivül, hanem inkább belül. Arra hasonlítanám, mint amikor WC-zel egy nagyot és utána olyan furcsa de az megszünik gyorsan vagy inkább olyasmi érzés, mint amikor WC-zel és közben nyomod kifele, tehát mintha valami lenne benne. Viszketni nem viszket, vérezni nem vérzik, a széklet teljesen rendben volt nem volt eltérőbb szinű, mint szokott és férgek jelenlét sem véltem felfedezni benne. És ez nem is igazán fájdalom csak olyan idegesítően rossz érzés ami nem múlik el (még).


Volt valakinek ilyen hasonló? Semmit nem találtam a neten.


2017. dec. 10. 22:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Még hozzátenném, sok tünet lehet atípusos. Ahogy például a tüdőgyulladás sem produkálhatja a tüdőgyulladás tipikus tüneteit.

De amúgy ezen nagyon fennakadtam, hogy az endoszkópia barbár módszer, nagyon nagy tudatlanságra vall.

2017. dec. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
ja még hozzáteszem: proktológus sem sokat ér, ha mondjuk felnyúl az ampulla recti-ig és érez valamit, mit gondolsz, hogy fog biopsziát venni? o.O Tapintásból mondja a szövettant? Hagyjuk már.
2017. dec. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál. Meg is nézte. Azt mondta csak a stressz miatt az izom görcsölhet. De semmilyen daganat vagy elétrés nincs. Illetve azt is mondta a netes forumoknak ne higyjek, mert mindenre a daganatot hozzák fel ezt ő is tapasztalja a betegeinl. Ő is meg mondta, hogy ebben az életkorban kb egy a millióhoz az esélye, hogy daganatos elváltozás legyen... de annak meg nincsennek ilyen tünetei. Szóval köszönöm a rossz válaszokat. :)
2017. dec. 23. 12:33
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

örülj ha nincs, egyébként jó nagy hülyeséget mondott az orvosod. kb folyamatosan növekszik a végbél és vastagbél daganatosok száma, és egyre fiatalabb korba tolódik ki

ezt nekem nem akármelyik jöttment idióta orvos mondta az sztk-ban. puszi

2017. dec. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
nem jött ment idiota orvosnál voltam az sztk-ban és ráadásul nem is a magyar orvosoknál. puszi.
2018. jan. 3. 21:19
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
a külföldi. lol. ha neked ez minőségbiztosítás akkor még ujjongok a gratulációm mellé :'''D
2018. jan. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Hát többségében jobbak, mint a Magyarországon lévő orvosok. Főleg Svájcban. :D De újjongj csak. :D
2018. jan. 4. 13:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!