Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a fenét csináljak, ha nem...

Mi a fenét csináljak, ha nem tudok aludni 3 napja? 17/f

Figyelt kérdés

Fáradt vagyok mint a kutya, de ha lefekszem nem tudok elaludni. Most is fekszem az ágyban, és a tv2-n az xxx-et nézem :D Hiába próbálok aludni, nem megy. Délutän aludtam 2 órát. A szemeim már vörösek mintha be volnák tépve 😂

Szerintetek mit csináljak hogy elaludjak?



2017. dec. 10. 23:45
 1/6 anonim ***** válasza:
64%

Olvass egy dögunalmas könyvet, de addig, amíg ki nem esik a kezedből. Holnap napközben sportolj, fáraszd le magad, de ne aludj délután. Este meg ne akció filmet nézz, hanem valami nyugis természetfilmet, vagy hallgass relax zenét.

Én egyszer 6 napig nem aludtam. A 3. napon már nem bírtam sakkozni, a 6.-on meg már beszélni se. Amúgy a világrekord ébren 11 nap. Szóval 1-2 nap nem alvástól még nem kell kétségbe esni.

2017. dec. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%

Ne tévézz, ne gépezz, ne olvass, az mind ébren tart.

Mi az oka? Mi történt, amiért nem tudsz aludni?

Szüleid vannak?

Mondjuk adhatnának valami gyógyszert. Altatót, nyugtató.

Holnap feltétlen orvos, mert vagy kiborulsz idegileg, és a pszichiátrián végzed, vagy összeomlik a szervezeted, ha ez tovább tart.

Természetes altató a kamillatea, vagy a citromfűtea, a levendulaolaj párologtató. Hallgass tengerzúgást valahonnan netről.

2017. dec. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amit az első ír - ha úgy van - azt nem bírja mindenki.
2017. dec. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Forró fürdő. Ellazít, álmosít.
2017. dec. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az olvasás az nagyon nem az én terem. Forró fürdő már megvolt, egy pohár tejet is ittam. Gyógyszereket nem nagyon szeretem (még ha antibiotikumot is ír az orvos néha azt sem szedem be). Most kapcsoltam ilyen relax chill mix zenét, de még csak nem is érzem hogy aludnom kéne. Kiborulni ritkán szoktam, csak akkor ha valaki már nagyon nagyon felcsesz. Lehet innom kén egy pohár bort vagy valamit, hátha az segít
2017. dec. 11. 00:42
 6/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Úgy volt ahogy leírtam, és nem voltam jól, de semmi komolyabb bajom nem lett. A kérdező leírta, hogy délután aludt két órát, szóval nem kell beszarni. Sokan napokig nem alszanak, mert pl dolgoznak, és túlélik. 2-3 nap nem alvást nem kell túlaggódni.
2017. dec. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!