Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ezzel hova menjek?

Ezzel hova menjek?

Figyelt kérdés
A csuklóm fáj. A felső része. Fáj akármerre hajlítom, elég sokszor bezsibbad, pár napja volt, hogy a könyökömből indult el a fájdalom és egészen a csuklómig ment (olyan fajta fájdalom, mint amikor jó beveri valaki a könyökét). Eléggé kattog is. Hova menjek ezzel? HO, Sebészet, Ortopédia?
2017. dec. 13. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Ínhüvelygyulladásnak hangzik. Sebészet. Vagy HO, és elküld sebészetre. Valószínűleg kenegetned kell és pihentetned, fáslizni, vagy rögzítik egy időre, hogy pihenjen. Jobbulást!
2017. dec. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igazából már nyáron is fájt, főképp akkor, amikor fekvőtámaszoztam. De most már, mint írtam, sokszor spontán is elkezd, meg abban az esetben ha akármerre hajlítom.
2017. dec. 13. 16:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor ez bizony az. Fekvőtámaszt én sem tudok már jobb tenyérrel csinálni, ökölbe szorítom, csak úgy megy.
2017. dec. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ugyan ez... annyi a különbség, hogy nekem a bal.. amúgy még úgy tudtam fekvőtámaszozni, hogy jó erősen befásliztam.
2017. dec. 13. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!