Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Minden nap fáradt vagyok és...

Minden nap fáradt vagyok és fáj a fejem 17 évesen. Miért?

Figyelt kérdés

Általában mindig álmos vagyok. Pedig napi 8-9 órát alszom. De suliban már a második órán majd elalszom. És ez érvényes majdnem az egész napomra. Délután általában fájni szokott kissé fejem. Szedek supradynt. Régen vérszegény volt. Lehet fenn áll ugyan ez?

Azért kérdem hogy ez természetes vagy érdemes orvoshoz fordulni. Suliban egyáltalán nem tudok már órán koncentrálni.



2017. dec. 16. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Háziorvoshoz menj el, ő valószínűleg ad beutalót vér és vizelet vizsgálathoz. A vérkép után már okosabbak lesztek.
2017. dec. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vérszegénység és folyadék hiány is lehet.

Vagy nem eszel rendesen, suli lefáraszt, stb.

Ha mindez rendben van, akkor menj el a dokihoz.

2017. dec. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Minél hamarabb elmegyek! Egy teljes körű kivizsgálást szeretnék. De félek és nem bízok a magyar orvosokban. Sokszor azt sem tudták megmondani mi bajom. De muszáj megnézetni.
2017. dec. 16. 21:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyerekeknél azért még odafigyelnek ne aggódj, felnőtteknél már lese szarnak
2017. dec. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!