Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Korabban katonai repulo...

Korabban katonai repulo voltam ejjel-nappal szolgalat. -alvasproblemak. Nyugdijban ejjel taxizom. Stylnox segitett ( 64 evesen. ) 3-4szer ebredek es/csak ujabb fel v. egesz bevetelevel alszom (? ) - ebren faradt-levert vagyok. Sos jo tanacs?

Figyelt kérdés
Tritticot(50mg) tallitont(6.25mg),cardurat(4mg)es xanaxot(0.5mg) is szedek..Esetleg nem karod mellek vagy kolcsonhatas ?

2014. aug. 29. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nem a kölcsönhatás, hanem az altatóhoz való hozzászokás miatt van. Függőség.
2014. aug. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Uram maga gyógyszerfüggővé vált.

Javaslom, hogy keressen fel egy szakorvost, mert az alvásproblémáit ez okozza.

2014. szept. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nagyon megtaláltak soraid! Én /72 éves!/ vagyok és Probléma ugyan ez.! 5-6 éves koromtól fogva tudok róla.

Anyám és testvérem 1947-ben meghaltak.Nagyon valószinű ez a kiváltó ok.Orvosaim is ezt gondolják.

Jelenleg, Frontin+Imovane-t szedek.Jönnek napok,hogy egész éjjel semmit nem alszom.

Szorongás is van,nagyon erősen!!! Már este parázom.

Tudok e aludni?

Nagyon szivesen ÖSZINTÉN adnák tanácsot.

Nem tudok.Van egy idős doktornő 24-éve látogatom.

és itt tartok.

Nyár még jobb, de a tél általánosan szar.


Ha tudod kerüld a konfliktusokat,menj ki a zöldbe,ott

van nyugalom.Napi 1-2 órára!!!


Üdvözöllek ismeretlenül is.

NE ADJUK FEL! :-)

2014. nov. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is gyógyszerfüggő vagyok, egy éjszaka: 3-4 Sanval+ még antipszichotikum. Elkeserítő.
2014. nov. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!