Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megnyugtatni magam?

Hogyan tudnám megnyugtatni magam?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 2 hónapban egyre gyakrabban jöttek rám pánikrohamok. Voltam már orvosnál, de nem segített semmit, nem vett komolyan. Annyira kellemetlen, amikor iskolában jön rám... Próbálok valahova elfutni hogy ne lássák, de órán nem futhatok ki csakúgy a teremből. Ráadásul el is fáradok ettől és szenvedek. Természetes módon hogyan tudnám megnyugtatni magam amikor rám jön a roham?

2017. dec. 17. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Először is tisztázd le magadban,hogy mitől is pánikolsz. Így már tudsz javítani a helyzeten. Tapasztalat. Nekem sajnos 9 éves korom óta van,amikor felfogtam,hogy elváltak a szüleim (6 éves koromban). Sokan kibeszéltek engem,és cikiztek. Napi szinten jöttek rám a rohamok. 13 éves koromban megkérdeztem magamtól, hogy mi a probléma?! A szüleim válása,és az ebből kialakuló kibeszélések,kinevetések. Megkérdeztem magamtól, hogy miért foglalkozok ezzel? Ez a helyzet, visszafordítani már nem tudom. A csúfolódások egy idő után alább hagytak,amikor már visszaszóltam. Azóta eltelt egy év,és mondhatni kigyógyultam,mert nagyon ritkán jön rám a roham. Legutóbb nyáron, amikor közölték,hogy meghalt a nagypapám. De nem estem vissza. Azt kihagytam,hogy 3 éve járok pszichológushoz. :)

Szóval a tanácsom: Kérdezd meg magadtól; Miért is van ez?

Beszélgess el magaddal,így sok dologra rájössz. Hajr, Sok sikert. :) :D

14/L

2017. dec. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ilyenkor télen én is többször találkozom ezzel a nyavalyával.Szerintem az időjárás közrejátszik.Próbálkozz vitaminokkal.


[link]


Ezt érdemes lehet kipróbálni.

2017. dec. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen orvosnal voltal aki nem vett komolyan? Elsosorban az iskolaorvost javasolnam, vagy egy pszichologust. Komolyan fognak venni. Ha komoly a bajod, azt egyedul ugysem fogod tudni megoldani.
2017. dec. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 háziorvosnál voltam
2017. dec. 17. 18:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem keresd meg az iskolaorvost. Valoszinu tokeletesen ismeri a korosztalyod problemait. Meseld el neki, hogy mik a panaszaid. Termeszetesen legyel mindenben oszinte, semmin nem kell finomitani semmit, ne szegyeld magad. Segiteni fognak szerintem, vagy legalabb a helyes iranyba fognak terelni.
2017. dec. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!