Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tudnám magamat megnyugtatni?

Hogy tudnám magamat megnyugtatni?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon sok dolog és illető felbosszant és akkor úgy érzem hogy mingyárt felrobbanok hogy tudnám magam megnyugtatni pl.: mondogatni vmit magamnak. (ja és ne higgyétek azt hogy idegbeteg vagyok vagy vmi csak már egy kicsit unom a b*szogatást. köszi :)

2013. jún. 28. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Verj be neki egyet izomból. Ha magadban tartod a dühöt, akkor az csak felemészt.
2013. jún. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem egy kicsit durva szemléletű az első mondatod úgyhogy inkább nem csinálom ha nem gond.A második mondat viszont nem hangzik hülyeségnek de nem értem. Arra gondolsz hogy kezdjek el vele ordibálni? Ha igen akkor nem néznének egy kicsit bolondnak?
2013. jún. 29. 07:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Jó, lehet hogy durva, viszont ez függ attól is, hogy milyen módon b*szogatnak. Egyébként nem csak úgy lehet valakit melegebb éghajlatra elküldeni, hogy hangosan ordibálsz, hanem lehet csak szépen normális hangnemben, mondjuk káromkodva. De ez már egyéni vérmérséklet kérdése.


De először mindenképpen csak figyelmeztetném az illetőt arra, hogy most nem vagyok jó passzban és ne szórakozzon velem.

2013. jún. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kerüld el az olyan embereket akik bosszantanak vagy ha ezt nem teheted meg figyelmeztesd de ha ezeket nem szìvesen teszed mert pl főnököd az illető stb... Próbàlj meg meditálni szívj el egy két spanglit próbáld ki a nyugtatò hatású teákat ... ha ez nem segít irass fel orvosoddal xanaxot
2013. júl. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!