Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi válthatta ezt ki?

Mi válthatta ezt ki?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Múlt hétvégén elmentünk a barátnőimmel bulizni. Vodkán és pezsgőn kívül mást nem ittam és azokból se sokat. Direkt csak ezt a két fajta alkoholt ittam, mert ezektől soha nem leszek másnapos, és tökéletesen érzem magam. Múltkor is ugyanennyi mennyiséget ittam, és semmi bajom nem volt.

De sajnos nekem ezen az estén kb minden kiesett az emlékezetemből. Buliban találkoztam egy barátommal, vele kikértünk egy üveg peszgőt amit leültünk és úgy fogyasztottunk el. Nekem onnantól semmi nem rémlik. A barátaim elmondása szerint mielőtt leültem volna a barátnőmmel inni, még teljesen normális voltam. Utánna már tomboltam és utánna jött az, hogy olyan rosszult lettem hogy még hánytam is, és az este totál kiesett. Másnap az ágyból se tudtam kikelni, utánna nap is még rosszul voltam. A fejem két napig fájt, szédültem.. minden bajom volt

Lehetséges hogy valamit bele tettek az italomba?

Buli előtt még délelőtt vettem be gyógyszert, fájdalomcsillapítót, annak nem hiszem hogy ilyen hatása lett volna

Illetve délután 5kor a fogamzásgátlómat.

Inni pedig este 11kor kezdtünk el.

Ennyi piától még soha nem voltam ilyen szinten rosszul. Valaki esetleg járt már így?


2017. dec. 20. 01:05
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!