Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ilyen sokáig tartana a fű...

Ilyen sokáig tartana a fű hatása, vagy egyszeri alkalom így leépített?

Figyelt kérdés
Tehát az a sztori hogy ez a második alkalom hogy betéptem, első az elég jó volt kb 0,2g-ot szívtam nevettünk jól éreztük magunkat 2 óra múlva ki is jött, aztán rá egy hétre megint betéptem itt is kb 0.2-0.3g-ot szívhattam de ez máshonnan volt...rosszul lettem és kb annyi volt az egész hogy minden percbe eszembe jutott hogy hol vagyok...rossz érzésem volt, gyorsan dobogott a szívem de nem pánikoltam be mert tudtam hogy ez is történhet és azzal nyugtattam magam hogy majd elmúlik....aztán lefeküdtem aludni és nagy nehezen el is aludtam...reggel kb 8 óra múlva még mindig nagyon erősen éreztem és nem jót akkor el is döntöttem hogy soha többet nem nyúlok ilyenekhez ettem rengeteget ittam, nem múlt el teljesen meg voltam zavarodva, lefürödtem meleg majd hideg vízbe nem sokat segített...tudtam válaszolni....gondolkozni....de még nem éreztem magam jól...most kb 46 óra elteltével még mindig zavarodott vagyok érzem a fejembe a nyomást, megszakad a gondolatmenet, bizsergek...tehet még nem vagyok az igazi...nem hiszem hogy bio volt mivel hányingerem nem volt és mondták hogy sima...de még így kb 2 napra rá is erősen érzem vagy esetleg károsodott az agyam és azért nem vagyok az igazi?

2017. dec. 22. 18:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem felüthették valami más szerrel is: designerrel pl. A leírt tüneteid alapján, biztos vagyok abban, hogy így történhetett.

Nem kell megijedned lehet még napokig a hatása alatt leszel, de elmúlik idővel. Egyél sok zsíros és cukros ételt, jó, hogy mindjárt itt a karácsony :D

2017. dec. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Szia, köszönöm szépen gyors válaszod, tehát nem kell aggódnom majd elmúlik..
2017. dec. 22. 19:07
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem második alkalommal nem thc-t szívtál. Amúgy is 0,2-0,3g semmit sem ér.. az olyan mintha innál egy fél felest és azt mondod berúgtál.. Lehet valami szintetikusat szívtál amit thc-ként adtak el neked. Ez meg kitudja milyen dolgokat művel az agyadban.
2017. dec. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Meg mindig szar...mit csinaljak?
2017. dec. 25. 09:51
 5/15 A kérdező kommentje:
Valaki
2017. dec. 26. 17:00
 6/15 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2017. dec. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ha nem vagyok magam...még mindig érzem, agyilag 0 vagyok, kicsit csökkent de...tenyleg nagyon kicsit...remélem nem maradok igy orokre...am B.U.E.K
2018. jan. 1. 17:29
 8/15 A kérdező kommentje:
Most kicsit jobb, de motiválatlan, élettelen vagyok...
2018. jan. 6. 14:41
 9/15 A kérdező kommentje:
Ugy erzem mintha csak álmodnék..azt remélve hogy majd felébredek és ugyan olyan vagyok mint aki az elött...
2018. febr. 6. 00:53
 10/15 anonim ***** válasza:
na, olyan vagy már mint azelőtt?
2018. febr. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!