Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ilyen sokáig tartana a fű...

Ilyen sokáig tartana a fű hatása, vagy egyszeri alkalom így leépített?

Figyelt kérdés
Tehát az a sztori hogy ez a második alkalom hogy betéptem, első az elég jó volt kb 0,2g-ot szívtam nevettünk jól éreztük magunkat 2 óra múlva ki is jött, aztán rá egy hétre megint betéptem itt is kb 0.2-0.3g-ot szívhattam de ez máshonnan volt...rosszul lettem és kb annyi volt az egész hogy minden percbe eszembe jutott hogy hol vagyok...rossz érzésem volt, gyorsan dobogott a szívem de nem pánikoltam be mert tudtam hogy ez is történhet és azzal nyugtattam magam hogy majd elmúlik....aztán lefeküdtem aludni és nagy nehezen el is aludtam...reggel kb 8 óra múlva még mindig nagyon erősen éreztem és nem jót akkor el is döntöttem hogy soha többet nem nyúlok ilyenekhez ettem rengeteget ittam, nem múlt el teljesen meg voltam zavarodva, lefürödtem meleg majd hideg vízbe nem sokat segített...tudtam válaszolni....gondolkozni....de még nem éreztem magam jól...most kb 46 óra elteltével még mindig zavarodott vagyok érzem a fejembe a nyomást, megszakad a gondolatmenet, bizsergek...tehet még nem vagyok az igazi...nem hiszem hogy bio volt mivel hányingerem nem volt és mondták hogy sima...de még így kb 2 napra rá is erősen érzem vagy esetleg károsodott az agyam és azért nem vagyok az igazi?

2017. dec. 22. 18:47
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
nem...
2018. márc. 9. 21:08
 12/15 A kérdező kommentje:

Olvastam hogy hozhat elő betegségeket..lehet hogy nálam is ez történt https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__..

egyebken ha visszamehetnek az idobe nem tenném meg mégegyszer..azt ajanlom aki ezt olvassa nehogy kiprobalja...okos ember a más kárán tanul, buta a sajátján.

2018. márc. 9. 21:20
 13/15 A kérdező kommentje:
Sosem leszek olyan mint elotte, ezt mar masok is mondtak, de en nem tudtam....
2018. okt. 3. 23:15
 14/15 anonim válasza:
100%

Szia! Eloszor is, vagy bemagyarazod magadnak, vagy pedig tenyleg valami gaz van. Legjobb lenne, ha vennel meg egyszer ugyanabbol az anyagbol, es rendelnel egy drogtesztet hozza. Igy bebizonyosodhatsz, hogy mi tortent valojaban. Viszont latom eltelt kozel 10 honap, ami retrento sok ido, mar reg kiment beloled a szer, szoval (nem akarlak elkeseriteni) de szerintem valamifele agyi karosodas, tekintve, hogy olyan betegseg nem nagyon letezik. Persze az is egy eshetoseg, de az agyi karosodas valoszinubb.

Egyebkent eleg irrealis az, hogy 0.2 g-mot elszivsz es 10 honap mulva is erzed. Szoval vagy nagyon durva cucc volt, vagy pedig fake kerdes.


Drogteszt rendeleshez ezt az oldalt ajanlom: [link]

2018. okt. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
élsz még tesa?xd
2019. jan. 11. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!