Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt olyan aki paranoiás...

Van itt olyan aki paranoiás (vagy skizofrén) lett a fűtől?

Figyelt kérdés
Lenne szíves nekem leírná történetét, tapasztaltait, ha megkérhetem, köszönöm:) Nagyon érdekelne

2013. szept. 20. 19:04
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Nincs.
2013. szept. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem velem történt, hanem egyik barátommal, de neki voltak paranoiás képzetei a fűtől, szóval lehet. Ő pl. azt képzelte, hogy folyton figyelik, lesik, kihallgatják meg ilyenek.
2013. szept. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
Skizofren nem lesz tole senki, pszichotikus zavarok vagy affektiv zavarok alakulhatnak ki pszichotikus tunetekkel (depresszio, mania)
2013. szept. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem
2013. szept. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Bárzsing ***** válasza:
100%
A COMT enzim bizonyos variánsa esetén igenis emeli a rizikót skizofrénia kialakulására a fű, akár a 8-szorosára (főleg serdülőkorban nagy a veszélye).
2013. szept. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én is úgy tudom, hogy kialakulhat a túlzott fű fogyasztás miatt a skizofrénia
2013. szept. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2013. szept. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Bárzsing ***** válasza:
Én inkább a tudományos cikkeknek hinnék, mint ennek. Google Tudós a barátod.
2013. szept. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%

én egy időben amikor füves cigit szívtam, akkoriban nagyon elszálltam a valóságtól, és volt egy komoly hipomániás szakaszom, amiről én magam se tudtam hogy az történik velem. komoly képzelgéseim voltak, mondhatni paranoid állapotba voltam pár hónapig, elég súlyos volt. azóta sok idő eltelt, úgy éreztem nincs velem minden rendben, ezért felnőtt fejjel elmenetem pszichiáterhez, és bipoláris aff zavart állapítottak meg. na most hogy ezt a fű hozta ki, vagy már azelőtt is megvolt, sose kapok választ. azt biztos hogy jót nem tett.


aki meg azt írja hogy nem, meg nincs, azt úgy kell érteni hogy "még nem" és "még nincs"

2013. szept. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja hollandiàba mindenkinek van valami elme zavara,persze
2013. okt. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!