Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj? Menjek orvosho...

Mi lehet a baj? Menjek orvoshoz? 13/L

Figyelt kérdés

1-2hónapja úgy érzem,magam mintha teljesen ki lennék merülve, egyszerűen nincs bennem erő.Például egy csomószor van olyan, hogy egyszerűen összecsuklok.



Nem hinném hogy alváshiányról lenne szó, mert naponta min.8 órát alszom.


Emellett valamiért az étvágyam is elment,szinte minden nap kihagyom azóta a vacsorát.



2017. dec. 29. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyenem van ,voltam dokinál.Próbáld meg napi 2,5 l vizet meginni meg futni rengeteget + vitaminok.Lehet sűrű a véred meg ilyen korban (13)amúgy is hasonló tünetektől szenved mindenki.
2017. dec. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ja azt még hozzátenném hogy a futást óvatosan kezd mert ha pl szíveddel van valami annak is lehetnek hasonló tünetei .de mindenképp próbáld meg kimozogni a fáradságot elsőre kicsit furán hangozhat de nekem használt én napi 20 órát tudnék aludni de mióta napi 30 km tekerek ok vagyok
2017. dec. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy vitaminhiányod van. Vetess anyukáddal valamilyen komplex multivitamin készítményt.
2017. dec. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nézessetek egy vérképet, a vérszegénység pont ilyen tünetekkel jár. Meg sokminden egyéb is,de én erre tippelek.
2017. dec. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!