Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet ez? Mas is jart...

Mitől lehet ez? Mas is jart mar hasonloan? 19/l

Figyelt kérdés

Egyik pentek este elmentunk szorakozni. Ittunk is, de nem olyan veszesen sokat. Masnap reggel mikor felkeltem hanytam, hasmenesem volt, ki voltam szaradva, es nem birtam allni mert azt hittem elajulok. Egesz nap fekudtem, es akkor tobbszor ereztem h a szivem neha egy nagyobbat dobban.. Masnap ugyan ugy hasmenes hanyas, harmadnap is. Betudtam annak h valoszinuleg ez ilyen virus lehetett, baratom is par napja ettol szenvedett..


Azota eltelt 2-3 het, es nem birok alkoholt inni. Egyszeruen keptelen vagyok. Annyira kegyetlen rossz volt az a masnap 2-3hettel ezelott, h nem birok. Elmentem szorakozni multkor, nem ittam szinte semmit, de elkezdett razni a hideg, remegtem, hanyingerem volt, hazamentem. Masnap pedig megint gyenge voltam, aludtam, es csak nagyokat dobbant a szivem...



2018. jan. 1. 17:08
 1/1 feco8888 ***** válasza:
nem nagy a baj,majd kijavítja a tested
2018. jan. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!