Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyomortükrözés? Van okom félni?

Gyomortükrözés? Van okom félni?

Figyelt kérdés
ma lesz gyomortükrözésem de nagyon félek a komplikácioktól..hogy nyugodjak meg hogy nem lesz baj?

2018. jan. 2. 10:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Mivel rutindolog és nem igazán komolyabb, mint egy mandulavizsgálat, ezért fölösleges félni.
2018. jan. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én inkább attól félek hogy ha mintát vesznek bevérezhetek:( mert sok helyen lehet ilyet olvasni
2018. jan. 2. 10:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne olvasgass ilyeneket, ez rutindolog, gyorsan túlleszel rajta. Nagyon nem kellemes, de alapból veszélytelen.
2018. jan. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
és ha vettek mintát az után 1 órával már ehetek nyugodtan? pl szendvicset stb
2018. jan. 2. 10:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Megkérdezed, mikor ehetsz utána - de szerintem 4-5 órát mindenki kibír kaja nélkül!
2018. jan. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
tegnap óta nem ettem..én úgy olvastam lehet utána enni 1 órával
2018. jan. 2. 10:19
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem kellemes, főleg az első, de túl lehet élni. Nekem 2 is volt már és még élek :)

Azt meg, hogy mikor lehet enni utána, megkérdezed, ilyennel kapcsolatban ne a neten informálódj! Amúgy nekem hasnyálmirigy-gyulladásom volt, 3 hétig infúzión vegetáltam (semmi szilárd kaja) és még itt vagyok, szóval pár órát ki lehet bírni kaja nélkül!

2018. jan. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Gondolom már túl vagy a tükrözésen.Hogy zajlott,írd le részletesen,légyszi.Hogy bírtad,mikor a torkodba volt a cső?Nagyon kellemetlen,volt hányinger,öklendezés?Egy hét múlva nekem is ezt fogják csinálni,azért érdekelne.Köszönöm!
2018. jan. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!