Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nem tudok...

Mit csináljak ha nem tudok elaludni?

Figyelt kérdés
A szünetben hozzászoktam ahhoz hogy 3 körül alszok el és 1kor kelek fel. De most még hajnali 3ig se tudtam elaludni. Pedig éjfélkor lefeküdtem és azóta próbálok aludni. És fél 7kor kelnem kell suliba. Nagyon fáradt leszek ha nem alszok semmit?
2018. jan. 3. 03:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Olvasgasd a magyar helyesírás szabályit, attól elálmosodsz.
2018. jan. 3. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem teljesen világos, hogy 3 körül alszok el és 1kor kelek fel. Akkor 22 órát alszol?
2018. jan. 3. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Látom a szövegértés nem megy 😂😂

Hajnali 3-kor alszom el és délután 1-kor (13 óra) kelek fel.


És 1-es, rohadtul nem értem a szokásos helyesírási bunkóskodást. Goldoltam, hogy egyszer meg lesz bocsátva, hogy hajnali 4-kor már nem akartam a vesszőkkel foglalkozni, de nem, valakinek bele kell kötni.

Amennyiben nem ilyen célú volt a válaszod, bocsi, csak mivel végül nem aludtam semmit, kicsit ingerültebb vagyok a szokásosnál 😂

2018. jan. 3. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!