Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért ítélik el ennyire a...

Miért ítélik el ennyire a füvet? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Csak azért mert a hazánkban illegális, de már sok országban legálisan fogyasztható...Az alkohol sokkal több családot tett tönkre, embert ölt meg. Én elítélem az olyanokat, akik valódi kábítószerekkel élnek. De én a marihuánát nem nevezném annak.De szerintem az már más, ha valaki valamilyen fehér port szív fel, vagy vénásan lövi be magát..De a fű viszont, nemvéletlenül alkalmazzák sok országban a rákos betegeken..Igen tudom, igazából csak azért hogy legyen étvágyuk, de akkor is..Ha alkalmazzák, akkor azért annyira veszélyes már nem lehet..Mint például az alkohol..Azis más hogyha valami bio cuccot szerzel be..De ha mondjuk tiszta holland marihuánát szív valaki, szerintem nem rossz ember..Egyenértékű azzal mint aki megiszik 1üveg vodkát..Nembírom amikor valaki kitesz egy kérdést, hogy elszívott egy füves cigit, és jön a sok begyepesedett ember hogy "drogos börtönbe vele"..Én személy szerint még nem éltem vele, de kifogom próbálni..Egyszer élünk, mindent kikell próbálni..
2018. jan. 6. 21:46
 1/2 A kérdező kommentje:
"szerzel"->szerez
2018. jan. 6. 21:47
 2/2 anonim ***** válasza:
egyetértek
2018. jan. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!