Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Remeg a kezem es nem tudom...

Remeg a kezem es nem tudom miert? Anyukam Parkinson-koros most derult ki par honapja 20/L

Figyelt kérdés
2018. jan. 7. 10:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj el neurológushoz, ha attól tartasz, hogy van valami gond.
2018. jan. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Menj el ideggyógyászatra.N, csinál semmit extrát veled,azért ne aggódj.Én évek óta járok (sajnos muszáj).

Egyébként nekem születésem óta remeg mindkét kezem,az oviban mikor kicsi voltam ezzel szórakoztam...De én előbb születtem mint kellett volna és azt mondta az ideggyógyász hogy azért van mert gyenge az idegrendszerem.Nagyon sok mindentől lehet egyébként.Házi orvosnak mondd el hogy ez a probléma anyuddal,nekem mi a baj (hogy remeg a kezed meg ha van más azt is) és hogy szeretnéd kivizsgáltatni magad úgyhogy adjon beutalót ideggyógyászatra.Nekem nagypapám apukája volt Parkinson-os...De rengeteg sok más oka is lehet hogy remeg az ember keze.Nem mindegy hogyan,mennyire,mikor stb (orvosnak készültem szóval tudom miről beszélek)

2018. jan. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!