Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez biztos, hogy farok ciszta...

Ez biztos, hogy farok ciszta (cysta pilonidalis)?

Figyelt kérdés
Par honapja (kb. 3-4) vettem eszre h felul a fenekemben vacy es nagyon kicsi dudor,amit ha erosen megnyomok, vagy pont arra ulok, akkor egy picit faj. Ezen kivul semmi egyeb tunet, kivulrol semmi sem latszik. Fogalmam sincs h alakult ki, nem vagyok szoros, bar sokat ulok de szoktam mozogni. Mindenesetre ki vagyok borulva, ha igaz az amit az interneten talaltam errol (hogy, rosszabb lesz es ki kell muteni). Lehet h ez vmi egyeb,vagy csak erre gyanakodjak. Valamint ha megmutik, az mennyire faj, mennyire marad meg a nyoma? Teljesen el vagyok keseredve 18L

2018. jan. 8. 20:41
 1/2 A kérdező kommentje:
*Farokcsont!
2018. jan. 8. 20:42
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha kifejezetten a farokcsontnál van, akkor nagy valószínűséggel az. Jellemző, hogy a farokcsont háti oldalánál van, ahol pl. a madarak zsírmirigye. Ha az ánusznál, akkor aranyeres csomó. Lényegtelen, hogy szőrös vagy vagy sem, minden szőrtüszőhöz társul egy faggyúmirigy. A faggyúmirigy könnyen befertőződhet bőrbaktériummal, függetlenül attól, hogy a szőrtüszőből nő-e ki szőr vagy nem. Azért érdemes lenne megmutatni egy sebésznek, hogy ő mit javasol.
2018. jan. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!