Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka annak, ha a...

Mi lehet az oka annak, ha a migren egyszercsak "oldalt valt"?

Figyelt kérdés
Evek ota migrenes vagyok, es kivetel nelkul mindig jobb oldali migrenem volt, soha nem volt ez maskepp. Van, hogy egy honapban 4x-5x is elojon, de van, hogy mondjuk egy honap is kimarad (annal tobb nemigen), de mindig jobb oldali. Most viszont eletemben eloszor bal oldali. Igaz, hogy most a torkom is faj kicsit, lehetseges, hogy bujkal bennem valami, es arra gondoltam, hogy ha betegseg miatt jott most ki migren, most amiatt masabb. De nagyon furcsanak talalom ezt, hogy evek utan egyszercsak oldalt valt.. Lehet ennek valami kulonosebb oka, vagy volt mar valaki igy??

2018. febr. 5. 16:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Az esetek túlnyomó részében bal oldali a migrénem, de van úgy, hogy egyik nap fáj baloldalon, gyógyszertől elmúlik, majd másnap jön a jobb oldal. Aztán van, hogy homlok és szemtájékon fáj.Tehát nálam vándorol.Hogy miért nem tudom, de nem gondolom, hogy különösebb oka lenne vagy aggódni kellene.
2018. febr. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!