Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mikor menstruáltok hogyan...

Mikor menstruáltok hogyan viszitek be a suliba a WC-be a betétet?

Figyelt kérdés
Én hetedikes és vagyok és nagyon gáz az osztálytársaim előtt elővenni!

2018. febr. 6. 20:50
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Táskával járok mosdóba mint általában mindenki.
2018. febr. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Èn sosem jártam táskával mosdóba, kicsit fura lett volna, mert mindig ugyan abban a teremben voltunk.

Amúgy amikor lehajolsz, hogy kivedd a táskásból becsúsztatod a ruhaujjad ala, vagy legugolsz ès gyorsan berakod a ruhád alá/zsebedbe.

2018. febr. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Én már otthon a farmerem zsebébe teszem.
2018. febr. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A szeken ulok es a taskam a labamon. Onnan meg konnyen kilehet venni, es berakom abba a zsebembe amelyiket eltakarja a ruha. Vagy ha nem, vagy nincs zsebem, akk meg a nadragom derekahoz.
2018. febr. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A nadrágom belsejébe szoktam rakni.
2018. febr. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Világéletemben alapvető dolognak tartottam a nadrágzsebet. Én is utálnám mások előtt elővenni, de ha nincs zsebed, nyilván vigyél táskát.
2018. febr. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nadrágom zsebébe, osszehajtom ha nem fér bele, kárt nem tesz benne
2018. febr. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem van ilyen kis fémtartóm, abba belefér kettő betét, ezt szoktam a mosdóba vinni. Engem nem különösen izgat, mert nem lóbálom, csak a kezemben van, és nem hiszem hogy mindenki a kezemet nézi amíg felsétálok fél emeletet a mosdóig :D
2018. febr. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg egyáltalán nem gáz...


Én simán kiveszem a táskából, beteszem a fermerbe és hajrá.

Kit érdekel, minden nő mentsruál. :D

2018. febr. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én igaz már dolgozom, de mosható betétet használok két éve. Azokhoz vettem egy kis neszesszernek látszó cuki mintás kis tasakot, ami vízálló anyagból van.

Ebbe tartok nálam szükség esetére plusz mosható betétet és tisztaságit, egy tiszta bugyit, egy alwayst, kézfertőtlenítőt, de még szemüvegtörlőt, ajakbalzsamot, köröm vágót, reszelőt, stb. Mindig nálam van, és ha kell ezt viszem mosdóba is.

Felnőtt embereknél ez nem kéne furcsa vagy szégyellni való legyen.

2018. febr. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!