Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ezt megteheti egy orvos?

Ezt megteheti egy orvos?

Figyelt kérdés
Elmentem ugye orvoshoz mert beteg lettem és ki is írt táppénzre. Ezután azt mondta menjek vissza ha jobban vagyok. 8 nap (munkanap) után vissza is mentem. Erre az orvos közölte velem hogy lezárta a táppènzt már pénteken. Az én személyes jelentkezésem vagy betelefonálásomon nélkül megteheti ezt? Így most a szabadságból kellett levonatnom ezt a 3napot.

2018. febr. 7. 03:39
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Pénteken el kellett volna mennem hozzá, max meg mondod, hogy még nem vagy jól. sajnos te hibáztál ebben de csak mert nem tudtad ezt, de ezt anno én is benéztem...
2018. febr. 7. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Menned.*Elnézést. Nem figyeltem.Na lényeg az, hogy legközelebb menj el péntek is dokihoz, hogy ha még nem is vagy jobban, akkor meg mondja menj e hétfőn, vagy hét vége fele.
2018. febr. 7. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A táppénzes állományba minden nap bele számit.Aki beteg az ünnep napokon is beteg lehet.Táppénzt minden napra fizetnek,nem csak hét 5 munkanapjára .

Örülj,hogy a munkaadódnál ezt megtehetted .

2018. febr. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

1-es

Ugyan miért kellett volna előbb visszamennie, ha egyszer így egyeztek meg? (És miért pont pénteken, miért nem mondjuk szerdán?).

3-as

Te egyáltalán nem a kérdésre válaszoltál.

2018. febr. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert nálunk pl. így szokás. Annyiból a különbség, hogy mivel itt 2 falu között jár az orvos 2 nap itt, 3 nap másik falu, itt csütörtökön van utolsó napja, de gondolom náluk van pénteken is...
2018. febr. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szóval ők megegyeztek valamiben, de mivel nálatok (!) van egy szokás, akkor ő ezt alkalmazza magára is 300 km-rel odébb?
2018. febr. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyrészt alapból az orvossal kéne megbeszélnie, de lehet eleve náluk is van egy ilyen szabály, csak mondjuk ő nem tudta, de örülök, hogy ekkora örömet okoz belém kötnöd....
2018. febr. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Megbeszélte...talán olvasd el a kérdést is fent.
2018. febr. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Inkább elbeszéltek egymás mellett.Talán értelmezd a kérdést...
2018. febr. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!