Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez halláskárosodás? Többi lent

Ez halláskárosodás? Többi lent

Figyelt kérdés
Szóval, szemüveg kell nekem, és amiért nem volt,minden nap fájt a fejem,nem bírtam koncentrálni el voltam mélyedve magamban,egész nap csak aludtam volna. Mikor beszélgettem valakivel, kb mindig vissza kellett kérdeznem hogy mit mondott mert nem hallottam. ez halláskárosodás lenne,vagy csak a fejfájás okozta?

2018. febr. 8. 17:46
 1/1 anonim ***** válasza:
A fejfájás, fáradtság is okozhatja, de egy hallásvizsgálattal pár perc alatt kiderítik, hogy mi az ábra. Sokaknak a hallásértésben fontos a szájról olvasás is, még ha tudatosan nem is figyelnek erre, ha nem látsz, akkor ez is kiesik ugye. De nagyon enyhe halláskárosodással szerintem még nem csinálnak semmit, kivéve, ha valami kezelhető betegség okozza, mert akkor azt kezelik. Hallókészülék csak súlyosabb esetben ajánlott. Legalábbis én úgy tudom, azért nézz utána.
2018. febr. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!