Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pattanásos, mitesszeres az...

Pattanásos, mitesszeres az arcbőröm mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Alapjáraton elég zsíros arcbőröm van. Ám próbálkozok már egy ideje a sószappannal, bő folyadékbevitellel, hanyagolom a zsíros,olajos, ételeket, csokoládét. De nem nagyon múlik el kivéve csak ha nem nyomkodom. Nyilván elő jön, de nem úgy nem gyulladtan mint például amikor kinyomkodom. Igazából maga a mitesszeres arcom nem is zavar, csak az,hogyha nekiállok "nyomkodni" magam akkor utána kis piros duzzanatok maradnak ott sokáig és csak halványulnak (körülbelül 1hét mire teljesen eltűnik) Mit tudnék csinálni? Esetleg hagyjam abba, hogy nyomkodom magam? Vagy többször használjak sószappant? Vagy esetleg menjek el bőrgyógyászhoz?

17F



2018. febr. 8. 19:03
 1/3 A kérdező kommentje:
Amit még elfelejtettem leírni, hogy úgy vettem észre hogy ha tojást fogyasztok akkor is megjelennek bővebben. Illetve, hogy a lapockám aljától kezdve a mellem közepéig szintén pattanásos a testem, és a nyakam is.
2018. febr. 8. 19:10
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos ez a korod velejárója, a hormonoktól is jönnek elő valószínűleg. A nyomkodást mindenképpen hanyagold, mert csak csúnyább lesz a bőröd és lassabban múlnak el. Ha nagyon zavar, akkor menj el egyszer bőrgyógyászhoz, ajánlani fog a bőrtípusodnak megfelelő arctisztító termékeket. Illetve kozmetikushoz sem gáz járni egyáltalán. Fiúk is szoktak járni :)
2018. febr. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 tamuska válasza:
En par honapja talaltam ra egy kremre vagyis inkabb egy termek csaladra. Amerikai oldal miota hasznallom csodatt tett a borommel. 25 evesen szenvedtem a pattanasoktol de miota hasznallom kopogjam le gyonyoru baba borom van. 47$ az kb 15000 forint. Ha gondolod nezd meg az oldalukat acne.org :)
2018. febr. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!