Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Motiválatlan vagyok?

Motiválatlan vagyok?

Figyelt kérdés

Soha semmihez nincs kedvem szörnyű de ez van. Már filmet sincs kedvem nézni.

Ha valamibe belekezdek gyorsan megunom, és kb. sose fejezem be.

Miért vagyok ilyen?

17/L



2018. febr. 11. 20:01
 1/4 anonim válasza:
Sokféle oka lehet de így nem lehet tudni. Család, barátok, munkahelyi problémák. Barát/barátnővel össze tűzés. Egészségtelen életmód. Sok oka lehet. De te konkrétan nem hinném hogy ilyen vagy. Csak most egy ilyen hangulatodba kerültél.
2018. febr. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia nézz pintereten vagy jutubonmotivációs dolgokat na az segit én is il en vagyok mostde remélem elmulik
2018. febr. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szóval aze lőttem szolonak igaza van pinteresst a megoldás de ha gondolod sportolj én is ilen vagokmostde kitaláltam eg módot és két nap.alatt megszünt fáradt voltam.nem volt kedven na a tippem mozogj harminc perc elég iy a célra gyümi evés a sok vitamin felfrisitti a testedet vagy ha lány vagy akkor olvas érdekws divatujságot neten is van. Tanulj azt ne hanyagold és reggel vag mindegy is moss fogat arcot kezet vagy szervezz programot abarátaiddal kreativkodj fess üveket diszként vagy képet vagy bármit ird be gogléba hog. Diy és kijön oszd be azidődet és leggaláb este 21 vag 22 órrakor feküdj le vezzes olyan füzetet amibe a dolgaidat irod 3ldiszeket csinálj ha szobád rendezzet a motivációd kellemesebb vagy jobb ezek a tippeim majd irok habkell segitség és irj ha beváltak a tippek lara vagyok
2018. febr. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hasonló eset vagyok. volt hogy három napig nem tudtam nekikezdeni egy is fadarabon végzett egyszerű faragásnak.

nekem pszichiáter segített, meg akkor motiváltabb vagyok ha jól kimozogtam magam.

(halkan megjegyzem h némi sör hatására sokkal motiváltabb vagyok, de téged nem biztatlak erre. na jó, néha egy kicsi belefér)

ha a sport sem segít akkor marad a pszichiáter

2018. febr. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!