Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Térdfájdalom. Porckopás, vagy...

Térdfájdalom. Porckopás, vagy trombózis?

Figyelt kérdés
Egy hete elkezdett fájni a jobb térdhajlatom, térdem. Elsőnek főleg séta közben, most már nyugalmi állapotban is. Háziorvos két napja azt mondta,ez térdizületi probléma, úgy tűnik porckopás. Azonban nagyon fiatal vagyok, 30 leszek a nyáron. Viszont ágyéki sérvem van, de arra azt mondta, térdfájdalmat nem okozna. December eleje óta napi szinten edzek, mert sajnos szülés után feljött jó sok kg. Ez az edzés jelenleg nyolc km séta es harminc km bicikli, főleg szobabicikli. Tehát lehetséges, hogy túl lett erőltetve, két napja képtelen vagyok biciklizni, mert egyrészt fáj, másrészt meg mintha feszülne, dagadna közben a lábam. A doki nem látott semmi változást, ezért a trombózist kizárta. Én viszont tartok tőle. Hasonló cipőben járt valaki?
2018. febr. 21. 08:23
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Holnap már doki...Azóta nincs változás, viszont éjjel arra ébredtem, hogy a térdhajlat alatt nagyon feszül valami. Elsőnek azt hittem, görcsöl, de aztán rájöttem, hogy ez inkább húzó-feszülő érzés.
2018. febr. 26. 07:56
 12/12 A kérdező kommentje:
Csináltak ma röntgent. Eredmény: porckopás. Tíz injekció jön, aztan vissza kell mennem az ortopédushoz megbeszélni a gyogyszeres kezelest. A térdhajlatban nem érzett cisztát, de nagyon feszít.
2018. febr. 27. 18:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!