Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van, aki retteg a vérvételtől?

Van, aki retteg a vérvételtől?

Figyelt kérdés

Ti mivel nyugtatjátok magatokat előtte? Hogy tudatok leállni?

Nem tudom leírni az érzést ami bennem van ilyenkor.

Előtte este már hasmenésem van, éjszaka semmit sem alszom és amikor reggel mennem kell...hát ki vagyok teljesen. Aztán amikor kész vagyunk röhögök hogy ennyi volt?!



2018. febr. 22. 10:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
hát alapjáraton nem kellemes megszúrni az embert, én ápolóként mindig szólok, ha szúrok és mit fogok csinálni, attól picit megnyugodnak a betegek
2018. febr. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én előre kérni is szoktam hogy szóljanak amikor szúrnak. Egyébként nekem nem fáj csak egy szúrást érzek de mégis van bennem valami ami szinte elhatalmasodik rajtam és rosszul vagyok. :D Egyszer elájultam és a aki vette a vért is bunkó volt lehet az maradt meg bennem ennyire de ezt hogy tudnám levetkőzni, az érdekelne engem.
2018. febr. 22. 11:03
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én rettegek, de azért, mert tavaly és előtte is sokáig fájt a vénám vérvétel után, másodszor egy hatalmas pukli lett a helyén és tiszta véraláfutás volt hetekig.
2018. febr. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Igazad van egy vérvétel sokkal súlyosabb kérdés . Felér egy szívtranszplantációval csak a kockázata nagyobb. Legjobb lesz ha megírod előtte a végrendeleted és letétbe helyezed egy ügyvédnél.
2018. febr. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hallod te írkálj már máshova jó? :D Ha nem tudsz a kérdésre válaszolni mi a f.nak jössz ide?
2018. febr. 22. 15:05
 6/13 A kérdező kommentje:
5-ös válaszoló akkor te legalább tudod milyen szar ez. És szoktad magad nyugtatni előtte?
2018. febr. 22. 15:06
 7/13 anonim ***** válasza:
39%
Ha tudod hogy vérvételre mész előző nap reggel kezd szedni a széntablettát. Akkor nem fosol. Este meg vegyél be altatót akkor tudsz aludni. Nyugtatót is bevehetsz csak ne együtt az altatóval. Mondjuk előző nap reggel és délben. Legközelebb próbáld ki hátha sikerül átvészelni ezt a kritikus időszakot.
2018. febr. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok

Nyugtatnám magam, de nem sikerül, tiszta para vagyok vérvétel előtt.

2018. febr. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Akkor legalább nem vagyok ezzel egyedül. És neked volt már valami rosszabb élményed?
2018. febr. 23. 11:18
 10/13 anonim ***** válasza:
Rosszabb élményem az volt amikor nem a vénámba szúrtak, hanem a valahová középre, izomba, két évig fájt az a karom bizonyos mozdulatokra, a másik amikor a hatalmas pukli nőtt oda vérvétel után, nagyon megijedtem, hogy mi lehet, borogatásra pár nap múlva elmúlt, de akkor is sokáig fájt utána a kezem. Előtte évekig meg sem éreztem a vérvételt és a nyoma sem látszott meg soha, ez az utolsó két vérvétel volt ilyen fájdalmas.
2018. febr. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!