Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért kattog az állkapcsom?

Miért kattog az állkapcsom?

Figyelt kérdés
Nem fáj,csak amikor eszek,akkor kattog,de nagyon.Pár hete kezdődött ez.Hova lehet ilyennel menni?Fogászat?
2018. febr. 27. 17:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen oda. De nem nagyon tudnak mit tenni vele. Szájsebészeteknek szokott lenni állkapocs ízületi problémákkal foglalkozó orvosa, rendelője. Oda küldhetnek. Vagy képalkotásra(pl CT, MR), gyógytornára (nem vicc). Okozhatja magas tömés, rossz pótlás, bölcsességfog ami nem fér ki, meg még ezer más dolog. Kb felesleges foglalkoznod vele. Segíteni nem igazán tudnak. Nekem 10 éve kattog, pár éve fáj is.
2018. febr. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is régóta kattog a bal oldal. Foleg eves kozben nagyon észrevehető, és idegenek előtt szégyellem is.

Orvosnál nem jártam vele, de úgy emlékszem akkor kezdődött, amikor fogszabályzóval előrébb hozták az alsó állkapcsomat. Fajni nem faj, csak zavar :/

2018. febr. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!