Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fiúknál, férfiaknál is van...

Fiúknál, férfiaknál is van olyan, hogy túlzott szőrösödés?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és szinte mindenhol durván szőrös a testem. A hasam,mellkasom összefüggően erős,fekete szőr borítja,de már a hátamon is szinte mindenhol van.Nagyon zavar,szégyellem. Nyáron csak úgy mentem strandra,ha előtte leborotváltam,de akkor is látszik,hogy szőrös,csak borotválva van.

2018. márc. 12. 05:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Ajaj! Hogy ne lenne! De van akin kevesebb van mint egy lányon, és nem is szőrösödik tovább felnőtt korára sem!

Használhatod az ipl szőrtelenítő eljárást, olcsó hatásos, vagy az alexandrit lézeres eljárást, más megoldás erre nem létezik, utóbbi hatásosabb de jóval borsosabb is!


Elég a neten csak beírni és láthatod magad is: [link]

2018. márc. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne szégyelld, fogadd el! Szerencsére a legtöbb nőnek jobban tetszik, mint a csupasz. Én is így vagyok vele. Én azt szoktam csinálni, hogy a hasamon, mellkasomon és a karomon is szőrnyíróval kicsit lerövidítem. 1997-ben beszóltam az egyik haveromnak, hogy hogyan lehet a hátán olyan hülyén növeszteni szőrt, hogy csak a két lapockáján egy tenyérnyit... Kb. fél-1 év múlva nekem is nőtt ott, na ez tuti bünti volt :) Na azt szoktam néha teljesen leszedetni..
2018. márc. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos én nagyon nem szeretem, nehéz elfogadni. Annyira sok van rajtam, hogy ezt nem hinném, hogy kedvelnék a lányok.
2018. márc. 12. 07:32
 4/6 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem ne borotváld, mert az erősíti a szőrt, és nem is tartós. Inkább gyantáztasd. Az nem olyan vészesen drága, és akár 3-4 hétig is sima maradhat a bőröd. Nem is fáj nagyon, és abszolút hozzá lehet szokni.

Az IPL viszont drága is, fáj is, és közel sem biztos az eredmény, világosabb szőrzetnél esélyesebb, de még akkor sem. (Én lány vagyok, fazont próbáltam így, nem lett eredménye. Ismerősöm meg bajuszvonalat és egy hasi csíkot, szintén csak több tízezres pénzkidobás volt.)

2018. márc. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az ipl nem fáj, csak ha feljebb van emelve a lámpa erőssége, csak akkor! Alapon nem fáj, bőven elviselhető! Tudom mert az arcomon végeztek kezelést, és hatásos volt már a 3.-nál! És több helyet meg kell nézni, nekem 6-vagy 7 ezer volt egy kezelés, de bőven megérte.

Az alexandrit meg még drágább de az minőségibb is.

2018. márc. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de nálam az ipl szóba sem jöhet,anyagi okok miatt.Talán később, ha lesz önálló keresetem és még akkor is zavarni fog.
2018. márc. 13. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!