Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Férfiaknál mit lehet tenni a...

Férfiaknál mit lehet tenni a túlzott szőrösödés ellen?

Figyelt kérdés

2014. máj. 18. 07:50
 1/8 anonim ***** válasza:
vágd rövidre
2014. máj. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt teszem,de annyira zavaró! A tenyerem és a talpam kivételével mindenhol szőrös!
2014. máj. 18. 08:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezt a nagy mennyiségü férfi hormon okozhatja .Sokat nem gondolom ,hogy tenni lehetne ,el kell viselni .Férfiaknál ez nem számít rendkívülinek .
2014. máj. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Menj el lézerkezelésre.
2014. máj. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Túlzott/fokozott szőrösödésről általában nőknél szoktak beszélni, amikor olyan helyen (pl arc) jelenik meg szőr, ami férfiakra jellemző.

Férfiaknál az erősebb testszőrzet inkább alkati kérdés. Nem nagyon tudsz ellene tenni, maximum rövidre vághatod vagy használhatsz egyéb módszereket pl. tartós szőrtelenítő.

Ha mégis úgy érzed, hogy az állapotod már rendellenes, akkor beszélj egy endokrinológussal!

2014. máj. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Viszont nekem nagyon szőrös és mindenhol az.
2014. máj. 18. 11:26
 7/8 anonim ***** válasza:

Szőrtelenítsd magad ha zavar.

Én gyantáztatom/gyantázom magam tetőtől talpig.

2014. máj. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Eddig csak hajnyíróval rövidítettem,de most a teljes felsőtestemről nullással levágtam,este átborotválom.A lábamról is lenyírtam egész rövidre.
2014. máj. 18. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!