Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek van Baba vagy...

Szerintetek van Baba vagy nincsen?

Figyelt kérdés

Nos, először is szeretnèm leszögezni a vėlemènyetekre vagyok kíváncsk ,remèlve esetleg már volt valako hasonló cipőben .

A törtènetem ott kezdődik , hogy február 3.-án volt az utolsó menstruációm (menstruációs naptárt használok ,ami szerint március 2.-èn kellett volna megjönnie,azóta sem semmi) 9.-èn 2 tesztet csináltam , reggel ès d.u-án mind 2 pozitiv lett ( bár halvány volt a 2. Csík) másnap elmentem nőgyogyászhoz, aki azt mondta túl korai ,de nem zárja ki ( ő amúgy 6 hónapja kezel hevenyhüvely gyulladással) tettem fel neki kèrdèseket, okè megèrtem hogy nem látszik, demi van a gyulladásommal nem befolyásolhatja? Mint aki meg sem hallotta.. Ideges lettem, 11.-èn elmentem egy másikhoz , aki megállapította a gyulladást ,kaptam kupott , a babáról pedig ugyan azt mondta mint az elöző. 1 hèt múlva kell vissza mennem, de addig is kattog az agyam . Terhes vagyok vagysem? ( esèly is meg van rá, február 17.-èn volt az aktus) vagy csak a gyulladástól kèsik ? Lehet a gyulladástól nem látszik a baba?

Így a vègère mėg annyit : nagyon szúró, olykor görcsölő al hasi fájdalmaim vannak ès a mellem is igen feszes ,duzzadt .



2018. márc. 13. 22:43
 1/7 anonim válasza:
0%
Úristen 😂
2018. márc. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
0%
😂😂😂😂😂😂
2018. márc. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
0%
Hahaha de buta vagy!!!!😄😄😄😄😄😄😄😄
2018. márc. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
..ez igazán kedves volt :)
2018. márc. 13. 22:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Álpozitív teszt nincs, vagy csak nagyon ritka esetben. Csinálj egyet megint, erősebbnek kell lennie a csíknak, ha babás vagy!
2018. márc. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ėrtelmes választ:) gondoltam rá, holnap meg is ejtem .
2018. márc. 13. 23:03
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha teszted már pozitív lett, akkor nagyon valószínű, hogy terhes vagy. Inkább fordítva szokott hibázni a teszt, álpozitívat ritkán mutat. Megultrahangozott a nőgyógyász vagy csak rávágta, hogy korai még? 5 hetesen még tényleg nem sok minden látszik, de jövő héten már biztosan fog látni petezsákot, akár embriót is.

Viszont a hüvelygyulladást tényleg kezelni kell (bár ez elvileg nálad folyamatban van),mert egy-egy felszálló fertőzés gondot okozhat a terhesség alatt. Azt tudod, hogy mi okozza a gyulladást?

2018. márc. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!