Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aggódok, hogy valami nagyobb...

Aggódok, hogy valami nagyobb bajom lehet. Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 23 éves fiú vagyok, sajnos nagyon stresszes és hipochonder. A stressz hullám akkor jött rám mikor megtudtam, hogy munkahelyen lesz egy alkalmassági vizsgálat, amitől én nagyon félek, főleg a vérnyomás méréstől. Semmi testi tünetem nincs, max csak annyi, hogy mivel fél hónapja tudom, hogy lesz ez a kivizsgálás, minden betegségnek utánanézek. Bármi kicsi jelet érzek magamon egyből dr. Google-t kérdezem. Elkezdődött az, hogy kicsit nehezen lélegzem (legalábbis) szerintem vagy már ezt is bemesélem magamnak. Voltam kivizsgáláson 2017 szeptemberében, ott allergiás asztmát állapítottak meg, amire kaptam gyógyszert és jobb lett, de most meg köpet ürítésem is van, néhol színtelen, máskor sárgás. A másik ami nagyon aggaszt, hogy nem tudok rendesen ásítani, hanem csak így felületesen, nem megy le a levegő olyan mélyre, vagy nem tudom. Lehet azért van ez, mikor érzem hogy ásítanék egyből arra koncentrálok, hogy jó legyen? Nem tudom komolyan. Kérlek titeket ne szóljatok le, ez tényleg komoly, és aggódok. Köszönöm a válaszokat!

2018. márc. 23. 23:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Az idegeidet kell kezeltetned.
2018. márc. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rovidtavon szedj nyugtatokat, de hosszutavon ne. Addig amig tart amiert parazol.
2018. márc. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az allergiás asztma miatt nem tudsz mélyen lelélegezni.

Vérnyomásod biztosan magas lesz az orvosi vizsgálaton ha ennyire stresszelsz. Szerintem mérd meg naponta reggel és este és írd fel az értéket, vidd majd magaddal a vizsgálatra és mondd meg, hogy nagyon stresszes vagy orvosnál.

Igyál citromfű teát, az enyhe nyugtató és fejezd be a googlis tünetfigyelést.

2018. márc. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!