Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez mitől lehet? Valakinek...

Ez mitől lehet? Valakinek volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs mièrt, de a bal tèrdemet nem tudom rendesen behajlítani, illetve tudom, csak nagyon fáj. Ha be van hajlítva már jó, de ha egy ideig úgy tartom alig tudom kinyújtani. Ez főleg alvásnál probléma, ahol rendszeresen arra kelek, hogy fáj. Ez már èvek óta így van, de kb 3 havonta 2-3 hètig ilyen, aztán újra jó. Nem törtènt vele semmi olyan, ami a jobb lábammal nem, az pedig teljesen jó.

2018. márc. 24. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet egy letört/fèlig leszakadt porcdarab miatt, ami hajlításkor úgy nyomja a ízület belsejét, hogy az fájdalmas legyen ezzel jelezve: ne hajlítsd be, mert kárt teszel benne. Lehet akár ciszta a térdedben, ami mivel teret foglal, így hajlításkor nyomta a szöveteket, ugyanúgy az előzőt okozva.

Amennyiben nem volt gond a tèrdeddel, nem sérültél meg, mindenképp menj el orvoshoz, mire eljutsz szakredelèsre még úgyis sok idő. Ha megsérültél, akkor pedig már régen el kellett volna menned, de jobb később, mint soha.

Hajrá! 20/L

2018. márc. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát ez nem túl megnyugtató, de jobb orvoshoz menni, minthogy valami baj legyen. Köszi :)
2018. márc. 27. 00:04
 3/4 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok.

Igen, jobb fèlni, mint megijedni. Ha esetleg megtudod, hogy mi a baj, leírnád itt?

Azért előre ne aggódd túl, majd kiderül, mi volt.

Hajrá! 20/L

2018. márc. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Persze
2018. márc. 28. 06:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!