Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 14 Éves vagyok, és bepisiltem...

C-vitamin 500 mg kérdése:

14 Éves vagyok, és bepisiltem éjszaka, mitől lehetett?

Figyelt kérdés
14 Éves fiú vagyok, és bepisiltem 5 elött egy kicsivel, arra ébredtem, hogy pisilek az ágyba. Este nem kellett pisilnem, ezért nem mentem el. Már vagy 6 éves korom óta nem pisiltem be soha...

2018. márc. 28. 05:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha nem rendszeres, ne foglalkozz vele! Sokakkal megesik. Én 13-14 éves koromig néha bepisiltem éjszaka úgy hogy fel se ébredtem rá. Aztán szerencsére magamtól kinőttem ezt, magától elmúlt.
2021. jan. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ne törődj vele. Ha állt a cerka és igy pisiltél be, akkor az bizony kezdeti élvezkedés volt. Legközelebb lehet hogy elélvezel ha hozzáérsz.

Semmi gond ezzel. Hidd el minden srác hasonlóan jön rá, hogy milyen az elélvezés legelőször. Tudom, ez bepisilés volt.

2021. jan. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én is sokszor bepisiltem és hiába vizsgáltak ki semmit nem találtak. Ne stresszelj ezen.
2021. jan. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!