Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Borzasztóan szégyellem a...

Borzasztóan szégyellem a bélgázaim a barátom elött?

Figyelt kérdés

Még nem aludtam ott nála,mivel reggelente elég sűrűn jelentkeznek nálam bélgázak kisebb fájdalmakkal. Hiába szeretné,ahogy én is,nem megy az ottalvás,mivel sajnos tényleg gyakori ez nálam.. Szégyellem. Étkezéssel,víz mennyiséggel nincs gond.

Esetleg valami tanács?

19/L



2018. ápr. 1. 12:10
 1/3 anonim ***** válasza:

ez így indult nekem is, aztán reflux lett belőle szépen évek múltán, most pedig nekiálltam specifikusan diétázni azóta nem is vagyok olyan levegős, és a refluxban is érzem, hogy kevesebbszer van, és amikor van is akkor nem olyan kegyetlen


youtubera írd be, hogy montrealhealthygirl ő elég profi ebben sok hasznos tanáccsal tud ellátni


ja és még egy dolog, csak akkor fogod ezt igazán komolyan venni, ha tényleg nagyon zavar, ha csak azt hiszed, hogy zavar közbe meg eszed azokat a dolgokat amik okozzák akkor nem fog javulni értelemszerűen


24f

2018. ápr. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem vagy laktoz vagy gluten erzkeny?
2018. ápr. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem hinném,még sosem volt ilyen fajta érzékenységgel problémám. De utána nézek mindennek. Köszönöm a válaszokat! :)
2018. ápr. 1. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!