Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Borzasztóan szégyellem magam,...

Borzasztóan szégyellem magam, pedig már 2 hete történt de azóta letargiában vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az történt, hogy nagyon nagyon berugtam egy házibuliban, úgy hogy a majdhogynem meztelenül táncoltam (bugyi-melltartó), majd éjszaka valaki fogdosott én meg abban a tudatban voltam, hogy több is volt és elkezdtem kiverni a balhét és sirni meg minden, aztán kiderült, hogy "csak" simogatott és meg-meg markolt.

Nem kell a fejmosás, tudom az én hibám aki nem birja minek iszik ennyit, nem menő, gusztustalan dolog. Minden igaz én is tudom, hogy ez mennyire rettenetesen ciki és borzasztóan kínos, főleg, hogy megvádoltam a srácot, hogy kb megerőszakolt. Már mindenkitől bocsánatot kértem nem egyszer, azt mondják nem haragszanak, van ilyen. De velem még nem volt, nem tudok másra gondolni, csak erre, hogy hogy égethettem le magam ennyire és azóta nem tudok aludni , enni se nagyon, a vizsgaidőszakról már nem is beszélve. A barátaimmal sincs kedvem találkozni, mert mindenki előtt szégyellem magam. Gondolom segíteni senki nem fog, csak lehordani, hogy vessek magamra, de azért teszek egy próbát. Ja és igen, nem kell mondani, most egy darabig nem nézek alkoholra.


24L


2014. máj. 14. 16:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
11%
Szégelheted is magad ! De hol itt a kérdés ?
2014. máj. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Kösz, rendes vagy ;) De mindegy, nem tudtok olyat mondani amit ne mondtam volna már magamnak 100X...


Kérdés, elmulik-e? Mit tegyek, hogy jobb legyen stb, bármi ami segiteni tud.

2014. máj. 14. 17:33
 3/14 A kérdező kommentje:
dehát igen, gondoltam, hogy itt még soha senki nem rúgott be nagyon és mindenki szent és sérthetetlen. Azért bizakodom.
2014. máj. 14. 17:38
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem te vagy az egyetlen ! Ja és igen el fog múlani de sokára !
2014. máj. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Srapnel ***** válasza:
93%

Mi történt olyan, ami a világon eddig nem történt volna meg több százezerszer? Semmi. Hülye voltál, viseld. De azért olyan nagyon nagy bajt nem csináltál: hol van ez a sikkasztástól, emberöléstől, népírtástól, hazaárulástól és hasonlóktól? Sehol.


Aztán meg nehogy azt hidd, hogy akik most a barátaid, 10 év múlva nem cserélődnek le nagyrészt. Aki megmarad, az meg így fog szeretni. Ez a lényeg.

2014. máj. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
na most takarodjál el innen te büdös paraszt...!
2014. máj. 14. 23:03
 7/14 PókVeréb válasza:
91%
Szia . Hát szerintem ne gondolkodj a dolgon , felejtsd el..gondolj bele abba hogy mások is vannak a Világon akik ha berúgnak elég nagy hülyeségeket tudnak csinálni.. ne rágódj a dolgon , sőt szerintem nevess egyet és el van intézve , mindenki hibázik az életben ki így ki úgy ezen nem lehet már változtatni az Élet sajnos ilyen...attól hogy ez a dolog megtörtént az élet ugyanúgy folyik tovább..Nem kell mindig a múlton gondolkozni mert akkor az emberek nem tudnának élni..
2014. máj. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igen. Koszonom az ertelmes es segitokesz valaszokat !
2014. máj. 14. 23:54
 9/14 anonim ***** válasza:
90%

Minden embernek vannak hibái, olyan cselekedetei, amit megbánt. Ha a barátaid/ismerőseid úgy viselkednek ezzel kapcsolatban, hogy te rosszul érezd magad, akkor csak rosszat akarnak, és nem a barátaid.

Inni meg szerintem lehet, ha szeretnél, és tudsz is kontrollt tartani, mondjuk én sajnos nem tudok általában, de ez kiküszöbölődik azáltal, hogy nem hívnak el sehova :/

Fel a fejjel, és sikeres vizsgaidőszakot!

2014. máj. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
46%
Jaj olyan unalmas már, hogy mindenki aki iszik, annak be kell szúrni, hogy nincs olyan ember aki nem inna, ne rúgna be néha. Hát de van! Pl én még egyiket sem tettem, továbbra sem tervezem. Mi van ebben olyan hihetetlen? Visszatérva a kérdésre, sokat nem tudsz tenni, egyszerűen felejtsd el. Ha velem valami ciki dolog történik és tudom hogy amúgy nem lesz belőle semmi baj, meg nincs jelentősége már, akkor kényszerítem magam, hogy elfelejtsem. Akárhányszor elkezd pörögni rajta az agyam, leállítom magam erőszakkal. Tudatosítani kell, hogy teljesen felesleges ezen agyalni, mert megváltoztatni nem tudod.
2014. máj. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!