Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 24 évesen ciki ha egyáltalán...

24 évesen ciki ha egyáltalán nem iszom alkoholt?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 6. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Sosem ciki.
2018. ápr. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Nem ciki. De az nagyon fárasztó mikor tukmálják rád az alkoholt hogy "miért nem iszol? gyerek vaaagy? " Annyira szánalmas, ötéves szint...
2018. ápr. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

A kérdés ciki, hogy 24 évesen felmerül benned az a gondolat, hogy ciki nem inni.

Az ivástól nem leszel több, de kevesebb sem ha kordában tudod tartani.

2018. ápr. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem.
2018. ápr. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Nem. 23 vagyok, én sem iszom alkoholt. Régen ittam, aztán rájöttem, hogy 1: nem egészséges, 2: nem is szeretem. Akkor meg minek.
2018. ápr. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%

Én 33 évesen nem iszom egyáltalán.Senkinek sem érdekel a véleménye róla.

Mondjuk az tényleg idegesítő tud lenni,ha tukmálják,ahogy előttem is írták.

2018. ápr. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Ilyen öregen már ne kezdj inni,ha eddig nem ittál. Én 20 évig ittam minden nap. 37 vok. 2 éve csak ritkán iszok. Meguntam. Lett 2 gyerkőcöm is.
2018. ápr. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 53 vagyok és sose iszom. Az esküvői ebédünkön almalé volt az előttünk álló boroskancsóban. Régen legalább szilveszterkor belekortyoltam a pezsgőbe,de már azt sem szeretem.

Sose cikiztek vele. Kávét se ittam évekig. A főiskolai büfében a csoporttársaim kávéztak, nekem pedig félre rakott a büfés néni egy poharas kakaót. Senkit sem érdekelt, miért azt iszom.

2018. ápr. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!