Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki szedett...

Van itt olyan, aki szedett már Ritalint? Miért szedte, és milyen hatást tapasztalt? Mellékhatások?

Figyelt kérdés
2010. jún. 11. 23:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Általánosban egy osztálytársam (11 éves volt) szedett ritalint hiperaktívsága miatt (szerintem nem volt baj az aktivitásával, olyan volt, mint egy egészséges gyerek sok energiával - ezt onnan tudom, hogy láttuk a ritalin beszedése előtt és után is). Mindig amikor beszedte, teljesen leizzadt, kicsit kába lett és nem érezte jól magát. Fiú volt.
2010. jún. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Rox válasza:
Nem tudom hogy aktuális e a kérdés még, de ha igen akkor én is pötyögökrá. :) Úgy kérdezed, mint szülő vagy felnőtt önrészre, fontos mert elijeszteni nem szeretnélek tőle ha szülő vagy, de más szemszögből írom le ha saját részre kell
2013. jan. 25. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!