Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet hogy a Calsimusctól...

Lehet hogy a Calsimusctól vannak ezek a mellékhatások?

Figyelt kérdés
3 napja iszom calcimuscot mert nagyon kijött az allergiám és azt ajánlották hogy ez jó rá. (mivelhogy a gyógyszerek semmit se érnek nálam) Nem volt semmi bajom egészen tegnap éjfélig mert úgy ébredtem hogy viszket az egész lábam és nagy kiütések vannak rajta(nem tudom pontosan leírni hogy hogy néznek ki, ilyen nagy foltszerűségek a lábam nagy részén és valamelyiknek a folt szélén halványrózsaszínes színe van...) Mitől lehet ez? Hagyjam abba a calcimuscot?
2011. jún. 6. 06:41
 1/1 anonim ***** válasza:

biztosan ezt is lehet túladagolni, most hagyd abba egyelőre.

nekem a calcimusc napozás előtt volt jó, mert nem jöttek ki a nap okozta allergiás kiüteésim.

jobb, ha orvossal megkonzultálod, mert egy 10 ml-is ampulla elég nagy dózis, lehet, hogy nem kellene annyi.

jobbulást.

2011. jún. 6. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!