Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne, , megszüntetni...

Hogyan lehetne, , megszüntetni'' a lúdtalpat?

Figyelt kérdés
Kb 9-10 éves koromban vette észre a doki, hogy lúdtalpam van. Vettünk jó drágán lúdtalpbetétet, hordtam nyáron gyógyszandált (úgy néztem ki benne, mint egy fogyatékos), de nem számított semmi, mert nem akarok csámpásan menni... Csináltam napi 10 perces gyakorlatokat, ez ment 4 évig, és semmi, de semmi az ég egy adta világon nem történt. Egyre hülyébben megyek, ott tartok, hogy egy normális papucsot nem tudok hordani, mert lelóg róla a lábam. És ha ezt a komplikációt észreveszem, próbálok úgy menni, mint egy normális ember, de nem megy nekem, nem tudom úgy fordítani a lábam ahogy lennie kéne. Mit tegyek? Már meguntam ezeket a próbálkozásokat, mert semmi értelme nem volt eddig. 16L
2018. ápr. 11. 10:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Kizárólag a gyógybetét a megoldás.

Amit nem venni kell, hanem CSINÁLTATNI.

Páromnak csak a mintavétel volt kb 40 perc.

2018. ápr. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csináltattam...
2018. ápr. 11. 11:25
 3/3 anonim ***** válasza:

A youtubeon láttam egy videót, de sajnos nem emlékszem az illető nevére, ám némi keresgéléssel lehet hogy mész valamire. Egy csontkovás, manuálterapeuta mutatta, hogy a lúdtalp igazából a medencéből kiinduló helytelen tartás következménye és a lábszárak mozgatásával visszaálította az egészséges viszonyokat és a lúdtalp eltűnt a srácnál.


Nem győződtem meg hitelességről, nem állítom, hogy ez tuti módszer, de érzésem szerint ha a gyógyszandál meg a betét nem jött be, érdemes lehet ebben az irányban informálódni.

2018. máj. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!