Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez lehet hogy betegség?

Ez lehet hogy betegség?

Figyelt kérdés
Mostanában sokszor van, hogy éjszaka arra ébredek fel, mintha valaki simogatná a kezemet, utána viszont kaparná, olvastam, hogy van olyan betegség, hogy a bőr alatt valami férgek vannak, ez lehet attól? Hol kaphattam el? Orvoshoz ilyen dologgal nem nagy bolondság elmenni?
2018. ápr. 11. 22:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem te a rüh atkára gondolsz, elkapni nem lehetetlen de kicsi rá az esély, nem csak éjjel éreznéd
2018. ápr. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A rüh ilyen, de annak külső nyoma van. Van amalgám fogtömésed? Mert hallottam egy esetről, egy férfinak voltak hasonló bőr alatti bizsergései, és kiderült, de nagyon nehezen, hogy az amalgám fogtöméséből, ahogy oldódott ki a higany, idegrendszeri tüneteket okozott. Ha van, akkor cseréltesd ki az összeset műanyagra / fehérre. A változás sajnos ezt követően is csak hónapokkal később kezdődik, mert a higanynak ki kell ürülnie a szervezetből.
2018. ápr. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!