Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hipochondria ellen? Mit tehetek?

Hipochondria ellen? Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Most ezen aggódom, hogy a melltartóm merevitőjét cseréltem ki, és rozsdás volt...Nem sebezte meg a kezem, de most ezen rettegek, hogy belélegeztem darabokat, amik a tüdőmbe kerültek és majd belehalok...Nem tudom mit tehetnék. Megnehezíti a mindennapjaimat ez a dolog. Körülbelül fél éve tart nagyon durván. Egy tüsszentés után már orvoshoz rohanok, és rettegek hogy halálos betegséget kaptam el.



24L



2018. ápr. 17. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezredjére teszed fel ezt a kétrdést, és ezeregyedjére sem fogunk mást mondani, mint hogy MENJ PSZICHOLÓHUSHOZ.
2018. ápr. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Meg vannak még titkos, kényszeres dolgaim...Pl a szőnyeg Sanytollal fújkálása, ha valaki bejön a szobába, mert félek, hogy kinti papucs/cipő van az illetőn, és behoz valami halálos vírust vagy baktériumot...Most a rozsda miatt kb pánikroham gyötör... Elegem van belőle már.
2018. ápr. 17. 20:38
 3/5 A kérdező kommentje:
Én most írtam ki először kérdést, de oké
2018. ápr. 17. 20:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Igyál citromfű teából naponta több pohárral. Menj el a háziorvosodhoz, és mond el a problémáidat neki. Ő majd tudja mit kell tenni. Nem lesz semmi bajod a merevítő cseréjétől, nyugodj meg. Próbáld meg a rossz gondolataidat jó irányba terelni. Ismételd a rossz gondolat ellenkezőjét. Egy idő után elhiszi az agyad, amit ismételgetsz, és sikerülni fog.
2018. ápr. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vegyél be egy jó erős placebót.
2018. ápr. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!