Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Menjek orvoshoz vagy a borogat...

Menjek orvoshoz vagy a borogatás segít?

Figyelt kérdés

A jobb mellemben van egy csomó vagy jobban mondva gombóc kb. 2 éve már. Kivizsgáltattam, de az orvosok nem tudták megállapítani mi az ott. Azóta nem foglalkozom vele, de időnként nagyon szokott fájni, néha jön olyan éles fájdalom is, és nem csak a csomó fáj, hanem a mellem mögötti háti rész (a lapockámnál) és a bordáim is. A fájdalmat néha láz is kíséri. De az ultrahang nem mutat semmit, mammográfiát az orvos nem javasolta, mert fiatal vagyok hozzá és túl sűrű a mellállományom (25 éves vagyok).

Az utóbbi időben észrevettem, hogy puffadt, teltebb lett a mellem, de se mensi előtt nem vagyok, se terhes, se fogamzásgátlót nem szedek.

Pár napja beütöttem ugyanezt a mellemet és azóta még jobban fájnak az említett területek és a szegycsontom is. A mellbimbó felett, ahol a csomót érzem megjelent egy halványpiros folt. Lehet véraláfutás az ütéstől? Borogatástól elmúlik /csillapodik a fájdalom vagy menjek orvoshoz vele? Illetve van valakinek tapasztalata, hogy mi lehet ez a csomó?

Köszönöm a tanácsokat


2018. ápr. 21. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Menj orvoshoz! Azon csodálkozom, hogy az előző dokid annyiban hagyta az egészet. Keress egy olyan orvost, aki lelkiismeretes és addig megy, amíg meg nem találja a probléma okát!

Egyáltalán nem normálisak a tüneteid, ki kell vizsgálni alaposan, nehogy nagyobb bajod legyen!

2018. ápr. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi.

4 orvosnál voltam vele eddig (3 ebből magánorvos volt)

2018. ápr. 21. 16:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy eddig ennyi orvossal sem jártál sikerrel.

Én ugyan nem vagyok az, de egy mammográfia indokolt lenne, hiszen a fájdalom átsugárzik más területekre is, amin egy sima borogatás sajnos nem segít. 40 év alatt is csinálnak indokolt esetben, és ez 2 év után bőven az.

2018. ápr. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!