Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Volt mar valakinek hasonló...

Volt mar valakinek hasonló panasza? Kene látnia ezt orvosnak vagy majd magától helyrejon?

Figyelt kérdés
Kb két napja kezdődött hogy iszonyatosan kiszáradt az ajkam össze vissza repedezett talán meg fel is van dagadva, piros meg kicsit hamlik is és melle meg nagyon faj is. Kinyitni is alig bírom tehát az eves is eléggé nehézkes. Ma borogattam kamillateaval meg sima vízzel is hatha jobb lesz tőle de semmi, ugyanúgy faj

2018. febr. 8. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igyál rengeteg folyadékot! Kend be Bepanthen kenőccsel, és menj orvoshoz!
2018. febr. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2018. febr. 9. 11:23
 3/5 anonim ***** válasza:
A kamilla szárít a sima víz meg még jobban kiszívja. Nem kened labelloval szőlőzsír meg ilyenek? Nekem folyamatosan szárad télen nyáron pedig eleget iszok így mindig van nálam szőlőzsír kenni.
2018. febr. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Persze én is kentem a szám szolozsirral, azóta mar nincs kiszárad a csak egy helyen, a szám szélén hólyagok jöttek ki, nagyon faj eget viszket nagyon rossz.
2018. febr. 10. 20:42
 5/5 A kérdező kommentje:
Kiszáradva*
2018. febr. 10. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!