Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tárgyaktól való fóbiám lenne,...

Tárgyaktól való fóbiám lenne, vagy nem számít annak?

Figyelt kérdés
Például utálom a kezemben tartani a nyomás alatt lévő palackokat legyen az spray,gázpalack,hőlégfúvó,meg amiket szoktak hegesztésnél használni,amit nem szabad megdönteni egy adott szögnél jobban palackok,az mellett még elmenni is utálok,tehát nem az hogy nem merem használni vagy nem merem kézben tartani,meg biztonságos,stb...,de na valahogy bennem van a tudat hogy ott az a nyomás alatt lévő anyag, még ha túl biztosított is nyomásilag meg nyomáscsökkentő is van, sarokcsiszolót is használok,de a forgó korongnak a leválása is eszembe jut,vagy például köszörűnél,a felszálló ott kő is szétrobbant.Nem tudom mi ez,hiába van valami biztonságilag rendben bennem ott van a tudat,autónál is mikor beülök ott is hogy mivan ha majd ködben vagy olyan helyen jön szembe valami idióta velem,meg például esztergálásnál nagy fordulaton az anyag ahogy forog és tolja rá a kést vagy fúrásnál,vagy csak reálisan túlgondolok mindent?
2018. ápr. 30. 12:46
 1/3 A kérdező kommentje:
Tehát nyomás alatt lévő anyagok, és gyorsan forgó vagy mozgó tárgyaktól való félelmem van amit, igazából tudok kezelni csak benne van a tudat.
2018. ápr. 30. 12:50
 2/3 anonim válasza:
Hát, ezek valamilyen szinten mindenki fejében megfordulnak, nekem is, de én azért nem szoktam ezektől félni. Szerintem túlreagálod. Mindig azon jár a fejed, hogy milyen baleset származhat abból, ami épp körülötted történik. Ha folyton ezen aggódsz, nem tudsz semmihez normálisan hozzáfogni, és befejezni. Történt esetleg körülötted egy súlyos baleset valakivel? Akkor még valamilyen szinten érthető lenne, de akkor se kéne ennyire félni. :)
2018. máj. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi
2018. máj. 12. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!