Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aggódnom kéne? Ez mitől lehet?

Aggódnom kéne? Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

3 napja voltam barátokkal bulizni. Elfogyasztottam, kb. 5-6 üveg sört. Ezt úgy 18:00-2:00 intervallumban tettem meg, szóval nem is olyan hevesen. Hazafelé gyorsétteremben ettem is, hogy mégiscsak ne legyek annyira másnapos, és legyen táplálék a szervezetemben. Másnapos nem is voltam nagyon, csak egy kicsit száraz volt a torkom, meg a fejem egy csöppet fájt, de elmúlt 1 órán belül.

Azonban aznap elkezdett fájni a hasam, és nagyon büdös gázokat is kezdtem eregetni. Elmentem mosdóba, és elég híg székletem volt. A problémám az, hogy ez pénteken volt, most már vasárnap van, és még mindig, főleg étkezés után fáj a hasam, majd hasmenésem van, ami szintúgy elég szagos.

Lehet ez súlyos, vagy szerintetek elmúlik? Hallottam olyat, hogy ez a vastagbél gyulladás első jele. Igaz ez? Mit csináljak?



2018. máj. 13. 16:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Szedjél probiotikumot, pl. normafloret, egyél élőflórás joghurtot, pár napig kímélő, diétás, zsírszegény ételeket egyél, pl. főtt krumpli, pirítós, keksz, tea, ilyesmi, kerüld a gyorskaját és az alkoholt. Ha így sem múlik el 2-3 napon belül, akkor irány az orvos. Még megpróbálkozhatsz aktív szén szedésével is, az felszívja / semlegesíti az esetleges fertőző dolgokat, pl. baktériumok, vírusok, káros anyagokat is és jó a hasmenés ellen. (Cralex)
2018. máj. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szintén így jártam nem olyan rég. Egy csöppet sokatittam aztán másnap már ez volt mint neked. Normafloret szedtem és kész.
2018. máj. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!