Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Betegségem idején alkalmatlann...

Betegségem idején alkalmatlannak talált az orvos autóvezetésre. Közben meggyógyultam, hol és hogyan lehet fellebbezni?

Figyelt kérdés

2018. máj. 17. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Várjál csak, várjál. Gondolkodnom kell. Hm, hm. Én hülye vagyok, lehet ezért tenném a következőt: elmennék az orvoshoz igazolásért. Ha meggyógyultan, nincs semmi oka, hogy ne adjon. Ha megvan a papír, elballagok az okmányirodába…
2018. máj. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha meggyógyultál, akkor elmész újra. Miért fellebbeznél ha betegség miatt nem kaptál jogsit? Szerintem az jogos volt.
2018. máj. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Rosszul használtam a fellebbezni fogalmat. Tehát ennyi lenne az egész? Javíttassam ki, és kész? Gondolom, néhány vizsgálatot azért elrendel az orvos. Ami nem baj. Sosem baj igazolva látni, hogy jól vagyunk.

Köszönöm szépen a segítséget.

2018. máj. 18. 10:11
 4/6 Kincsesne ***** válasza:
Újra kell jelentkezni az autóvezetésre: ha megvan már a jogsi, csak betegség miatt letiltották, akkor az orvostól kell kérni az igazolást, hogy megint lehessen engedély a vezetéshez.
2018. máj. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Zavaros az, amit írsz, de te legalább érted? Mi az, hogy újra kell jelentkezni vezetésre? Nem kell, egyszer már levizsgáztál. Ha nem büntetésből tiltottak el, akkor csak az új papírral jelentkezel az okmányirodában.

Ha eltiltottak, akkor sem kell mindent előröl kezdeni

2018. máj. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, értem. Fel fogom keresni az orvost.
2018. máj. 19. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!