Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a haverom...

Mit tegyek ha a haverom drogozni akar?

Figyelt kérdés

Egyik haveromék füvezni akarnak de én nem akarom hogy megtegyék de nagyon akarják és egy teljesen normális egészséges izmos fiúról van szó aki engem igazából érdekel de semmiképpen nem tudom megállítani őt és nem hisz nekem hogy rossz következményei lehetnek főleg ha a szülei megtudják most egy 16 éves fiúról van szó aki most csinálja a jogsit autóra szerintetek rájuk hívjam a rendőrőket mert tudom a pontos helyet ahol lesznek

Elmondtam neki mi történhet ráadásul másnap reggel is beakarnak tépni amikor megyünk futball tornára korán reggel és ott simán észre fogják venni mert még először próbálja



2018. máj. 17. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Hülye spicli
2018. máj. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ne értsé félre nem akarom a barátomra soha ráhívni a rendőröket de legalább egy életre megbánna
2018. máj. 17. 18:40
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Semmi közöd mas életéhez,hülyegyerek. Igy teljesen jogosan meg fognak teged utálni,amiért beleavatkozol az életükbe

Hogy egjen le a pofádrol a bőr!

2018. máj. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Semmit, ez nem kokain, hogy bele fog halni!


Amúgy is az ő élete, azt csinál vele amit akar....

még ha kemény drogról lenne szó akkor azt mondom hívd rá a rendőröket de valszeg valami gagyi füvet akar kipróbálni amitől tuti rosszul lesz és többet nem akarja majd kipróbálni.

2018. máj. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Várd meg hogy mi fog történni. Lehet rosszul lesz tőle, és elmegy a kedve egy életre. Amennyiben nem így lesz, akkor inkább a szüleinek szólj majd.
2018. máj. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
Keruld el messzirol!!!
2018. máj. 18. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 xxp válasza:

Ha számodra fontos az egészsége vagy az hogy most hülyeséget csinál-e vagy sem, akkor próbáld meg megértetni vele. Rendőrséget ne hívj rá és viszont a szülőknek se szólj mert mind a kettővek többet ártanál neki mint ha füveznének (igen azzal is hogy ha a szülőknek szólsz).

Vagy megérti magától pl. rossz élménye lesz vele (fejfájás, hányinger...) a hányinger viszonylag gyakori, vagy ahogy egy barátommal is; mondjuk egyszer túl dokat szív, alkholt iszik rá attól el megy egy életre a kedve az egésztől (tehát olyan szarül lesz ugy egy napig hogy többet hallani se akar róla).

2018. máj. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hagyd őket, had csinálják! Vicces lesz.
2018. aug. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!