Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehorzsoltam a térdem, mit...

Regike_takacs kérdése:

Lehorzsoltam a térdem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Úgy történt az eset hogy barátom jött haza a munkából kiakartam menni elé, de barátnőm nem szólt hogy felmos nagyon vizesen, és én nem is figyeltem mert tanultam, aztán mikor mentem ki megcsúsztam a műpadlón ráestem a szőnyegre és végig szántottam a térdem,kicsit feldagadt és nagyon ég, meg csíp. Borogattam de semmi hatása nincs. Ötleteket várok mit lehetne vele tenni. Aludni is alig tudok tőle. Válaszokat előre is köszönöm. :)

2018. máj. 31. 22:39
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja meg gennyes is picit. Azt elfelejtettem odaírni.
2018. máj. 31. 22:42
 2/3 anonim ***** válasza:
63%

Pisild le és tegyél rá pókhálót.

Ez volt a vicces megoldás, de kezeld betadinnel, teafaolajjal, vagy grepfruitmagoljjal. Tehát fertőtleníteni kel és tisztában tartani, amit bizonyára elfelejtettél.

A másik megoldás, már lehet szedni utifű és pásztortáska levelet, mosd le, rágd össze és tedd a sebre. Villámgyorsan gyógyul.

2018. jún. 1. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Még aznap lett gennyes amikor lehorzsoltam, pedig egyből lefertőtlenítettem. Köszönöm a segítséget. 😊
2018. jún. 2. 05:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!